open

Меню

close

Рубрики

Оголошення

19.05.2015

Комітет речового забезпечення запрошує на Міжнародну військово-промислову виставку «Волонтерський воєнпром-2»

22-23 травня за підтримки Міністерства Оборони України та Асоціації Народних Волонтерів України відбудеться Міжнародна військово-промислова виставка «Волонтерський воєнпром-2»

Організатори виставки: ГМ «Рада Громадського Ініціатив» спільно з ГМ «S.W.A.T.»

Адреса: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», 1-й павільйон, вхід А (вул. Салютна, 2-Б, ст. Метро «Нивки»)

«Волонтерський военпром-2» проводиться з метою демонстрації новітніх досягнень європейських і вітчизняних виробників обмундирування, засобів захисту, продовольства, медичного забезпечення, зв’язку, оптики і аеророзвідки.
В ході заходу пройдуть семінари та конференції з використання медичних препаратів, правил ведення обліку та звітності волонтерських об’єднань, організації бойової підготовки військових підрозділів.

Мета виставки: обмін досвідом між виробниками, для подальшого удосконалення товарів, вироблених для Армії. Подання зразків продукції зарубіжного виробництва, необхідних для більш повного і якісного забезпечення наших бійців, які виконують завдання в зоні АТО. Вивчення та впровадження передових технологій у підприємства Військово — промислового комплексу України.

На виставку запрошені: Президент України, Прем’єр — Міністр, Голова Верховної Ради, Міністр Оборони, Міністр охорони здоров’я, Міністр Внутрішніх Справ, Глава СБУ, Командувач Нац. Гвардії, Начальник Ген. Штабу ЗСУ, Начальник служби Тилу, Глава департаменту Держ закупівель ВСУ.
У роботі виставки візьмуть участь європейські та азіатські компанії, що займаються виробництвом та постачанням у військовій сфері. В якості експертів запрошені фахівці в області розробки амуніції, засобів захисту, бойової підготовки та медицини.

В рамках виставки пройдуть заходи Всеукраїнської акції «Не тільки для себе»

Форма реєстрації учасників та бронювання виставкової площі розміщена на сайті виставки.

Програма виставки тут.

top