open

Меню

close

Рубрики

Новини

12.05.2015

Завершено зйомки роликів для соціального проекту «По війні»

13 травня о 13.15 в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім на Європейській площі, Київ, вул. Хрещатик, 2) в рамках проекту «По війні» відбудеться прем’єра соціальних роликів щодо психологічної адаптації учасників бойових дій, що знімаються на волонтерських засадах творчою групою «МашКіно» Марії та Анастасії Старожицьких за ініціативи Асоціації народних волонтерів .

Проект «По війні» започаткований Комітетом психологічної адаптації та соціальної реабілітації АНВУ за сприяння Міністерства оборони України. Соціальні ролики для Інтернету та телебачення розкривають суть «повоєнного синдрому» та шляхи його подолання, висвітлюють проблеми повернення бійців до мирного життя, або до подальшої участі в АТО, але вже з розумінням особливостей набутого світосприйняття

Соціальні ролики презентуватимуть:

Людмила Пілоян – голова Комітету психологічної адаптації та соціальної реабілітації Асоціації народних волонтерів України.
Марія Старожицька (сценарист), Анастасія Старожицька (режисер), Вікентій Клаунінг (оператор), Олег Чорний, Андрій Коратаєвський (монтаж), Ксенія Юшкова (організація зйомок),  Катерина Фастовець (психолог). Актори: бійці Олександр Мартиненко, Валерій Лавренов, Сергій Міщенко, Михайло Савульчик.

top