open

Меню

close

Рубрики

Новини

19.05.2015

У Києві продовжаться дні військової «моди»

Виставка «Волонтерський воєнпром–2» тепер у міжнародному масштабі.

22-23 травня в Києві відбудеться друга міжнародна військово-промислова виставка «Волонтерський воєнпром–2». На виставці будуть представлені зразки продукції не тільки вітчизняних виробників, а й Туреччини, Польщі, Болгарії, Хорватії та Німеччини.

Про це повідомив голова Комітету речового забезпечення Асоціації народних волонтерів  України Вадим Кодачигов під час прес-конференції в Майдан Прес Центрі.

«Враховуючи успіх першої виставки, що відбулася в січні, ми вирішили продовжити. Ця подія буде ще масштабнішою та кориснішою! Тепер, у міжнародному масштабі», – наголосив Вадим Кодачигов.

На думку організаторів, українські виробники мають достатньо розробок для волонтерських груп і Міноборони.

«Зараз ми досить серйозно просунулися в цьому питанні, і нашим виробникам є що показати. Це зразки обмундирування, взуття, нові розробки з тканини та засобів захисту», – зазначив пан Кодачигов.

Голова комітету речового забезпечення Ради волонтерів зазначив, що виробники не тільки покажуть свої досягнення Міністерству оборони, але й дадуть поштовх розвитку легкої промисловості, зокрема, швейному і взуттєвому бізнесу.

На виставці відбудеться демонстрація новітніх досягнень європейських і вітчизняних виробників обмундирування, засобів захисту, продовольства, медичного забезпечення, засобів зв’язку, оптики та аеророзвідки.

Основними завданнями виставки є обмін досвідом між виробниками для подальшого удосконалення товарів, вироблених для армії; подання зразків продукції зарубіжного виробництва, необхідних для повнішого і якіснішого забезпечення наших бійців; вивчення та впровадження передових технологій у підприємства Військово-промислового комплексу України.

За словами Кодачигова, окремі зразки обмундирування, представлені на попередній виставці, такі як взуття і бронежилети, зараз проходять тестування. Зокрема, Вадим продемонстрував на собі нову форму, виготовлену «Волонтерським воєнпромом».

«Сорочка, яка зараз на мені, дозволить бійцям комфортніше себе почувати, адже, вона виготовлена з тканини, яка поглинає вологу, – говорить пан Кодачигов – Таким чином, солдат зможе одягнути її під бронежилет чи куртку і не відчувати дискомфорту. На жаль, поки така тканина не виготовляється в Україні».

 

top