open

Меню

close

Рубрики

Новини

10.11.2015

Триває проект посилення кадрового потенціалу Державної фіскальної служби України

 

Голова комітету кадрової політики Асоціації народних волонтерів України Денис Калачов, за підтримки 10 асоціацій бізнесу, дали початок ініціативному проекту посилення кадрового потенціалу Державної фіскальної служби України.

Результатом спільної вересневої конференції, стало 13 відео співбесід з кращими ідентифікованими Кандидатами по запланованому відкритому конкурсу на позиції керівного складу Державної фіскальної служби України.  Ця ініціатива спрямована на забезпечення створеної в результаті люстрації потреби в професійному менеджменті середньої і вищої ланки ДФС в найближчий час. Таким чином асоціації висловлюють свою підтримку процесу очищення влади шляхом залучення до ДФС професійного менеджменту з найбільших міжнародних компаній.

 

Найближчим часом завершиться другий етап голосування по 9 Кандидатам. Всі без винятку вони мають значний досвід впровадження змін, починаючи від запуску бізнес-проектів «з 0» до реорганізації представництв найбільших міжнародних системних компаній в Україні. Кандидати пройдуть декілька турів відбору.

 

Результати другого туру голосування найближчим часом будуть представлені на сайті Асоціації народних волонтерів України. За результатами голосування відбір кандидатів перейде в площину інформаційної активності й презентації найкращих кандидатів на різних рівнях влади. Вже є попередні домовленості з керівниками релевантних Комітетів ВР та команд реформаторів щодо підтримки ініціативи й відповідно достойних Кандидатів, чий досвід і цінності щонайменше підтверджують нульову толерантність до корупції.

 

«Альянс» асоціацій щиро впевнений, що без залучення непідкупних досвідчених професійних керівників структурні зсуви і системі реформи в державній службі неможливі. Немає сумнівів, що в умовах ціннісної кризи державного апарату, саме досвідчене керівництво представництв найефективніших іноземних компаній (акцент на FMCG та логістичних компаніях) здатні вибудувати сервісний підхід і прозору систему, базовану на кращих практиках і цінностях міжнародного співтовариства. Адже в більшості свої менеджери саме цих компаній вирощуються на цінностях:

 

1) Нульової толерантності до корупції;

2) Орієнтир на результат;

3) Клієнтський/сервісний підхід;

4) Відповідальність і лояльність.

5) Адаптивність до змін;

6) Перевага змісту над формою;

7) Професіоналізм, кар’єризм та ін.

 

Призначення на ключові позиції етичних професійних менеджерів стане платформою для подальшого формування і відбудови не лише професійної команди ДФС, але й побудови клієнтоорієнтованої професійної державної служби всієї країни!

top