open

Меню

close

Рубрики

Новини

30.04.2015

Розпочалися зйомки роликів для соціального проекту «По війні»

В рамках проекту «По війні», започаткованому Комітетом психологічної адаптації та соціальної реабілітації АНВУ за сприяння Міністерства оборони України, творча група «МашКіно» Марії та Анастастасії Старожицьких  розпочала зйомки серії соціальних роликів для Інтернету та телебачення, які розкриватимуть суть «повоєнного синдрому» та шляхи його подолання.

«Уві сні хлопці повертаються в бій, наче в той самий, який пережили колись наяву, але завершується він щоразу інакше. Бійці розповідали мені чимало історій, як у сні замість автомата в руках у них «опинялася» риболовна вудка, або граната, затиснута в руці виявляється яблуком. Багато хто уві сні говорить із загиблими побратимами, бо недоговорив про важливі речі…», — розповідає сценаристка Марія Старожицька.

Війна не хоче відпускати. Необхідно вчитися з цим жити – і тим, хто повернувся з війни, і суспільству, що очікувало на повернення своїх захисників. Тож, проект «По війні» має на меті висвітлення  проблем повернення бійців до мирного життя, або до подальшої участі в АТО, але вже з розумінням особливостей набутого світосприйняття.

top