open

Меню

close

Рубрики

Новини

27.05.2017

Петиція про НЕ ПІДТРИМКУ Законопроекту №4192 від 10.03.2016. Надання статусу учасника бойових дій для волонтера НЕ відповідає змісту волонтерської діяльності, цілям та напрямкам роботи в цілому.

АНВУ проти використання волонтерів в корупційних схемах. Ми закликаємо підтримати та підписати електронну петицію проти статусу УБД для волонтерів.

Підписати можна тут.

 

Волонтери України, які в найтяжчий для країни час стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України поряд з бійцями Збройних Сил України, добровольчими формуваннями та здійснювали забезпечення останніх необхідними засобами боротьби з агресією російської федерації допомагали не маючі на меті отримання будь-яких статусів, нагород чи премій.

Статус учасника бойових дій для волонтера не відповідає змісту волонтерської діяльності, нашим цілям та напрямкам роботи.

В той час, коли статус учасника бойових дій й досі не можуть отримати добровольці, які приймали участь у бойових діях та захистили Україну в перші роки війни, питання статусу учасника бойових дій для волонтера є не актуальним.

Введення зазначеного статусу призведе зростання маніпуляцій зі статусом, збільшення корупції, розкрадання державних коштів та майна, знецінення самого статусу.

Ми вважаємо зазначену депутатську ініціативу неактуальною, популістською та такою, що знецінює діяльність волонтерів і вклад справжніх захисників Батьківщини у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України тому просимо НЕ підтримувати ЗП №4192 від 10.03.2016р та введення його у дію.

Зареєструватись та підписати.

top