open

Меню

close

Рубрики

Новини

7.04.2015

Основна мета «ВолонтерЕкспо» – встановлення прямих контактів з іноземними виробниками, в рамках переходу українського оборонного виробництва до стандартів ЄС і НАТО, — Євген Крупа

Сьогодні за підтримки Міністерства оборони та Асоціації народних волонтерів України (АНВУ) з метою сприяння забезпеченню Збройних сил України сучасними засобами індивідуального захисту, польовим спорядженням, амуніцією та обмундируванням, офіційно запрацювала виставка «ВолонтерЕкспо-2015». В Україні такий захід проводиться вперше. На виставці присутні більш ніж 100 виробників з України.

Захід відкрив співорганізатор виставки, голова Фонду сприяння розвитку Збройних сил України, співголова Комітету з озброєння і амуніції Асоціації народних волонтерів України Євген Крупа.

«Метою виставки є обмін інформацією між виробниками, волонтерами та учасниками АТО за напрямками вдосконалення товарів для ЗСУ на основі плану переходу до стандартів НАТО та ЄС, презентація товарів іноземних виробників і встановлення прямих контактів з ними», — повідомив Крупа.

За словами волонтера, вже сьогодні 116 підприємств Європи виявили бажання інвестувати в українських виробників,  є пропозиції працювати напряму, створювати сумісні підприємства, венчурні фонди, вести партнерські проекти.

«Україна була на 4-ому місті по виробництву оборонної продукції, а зараз лише на 9-му. Так я к більшість заводів українських оборонної промисловості розорені, то з допомогою західних партнерів мі зможемо підняти їх з колін та надати можливість виконувати закази на світовому ринку. Особливу увагу європейці приділяють українським безпілотникам» — зауважив Євген Крупа.

Адже, на жаль, сьогодні держава не чує виробників. Зараз Асоціація народних волонтерів України працює над отриманням доступу до стандартів НАТО, після цього буде створена робоча група для передачі цих стандартів нашим виробникам.

Нагадаємо, «ВолонтерЕкспо» працюватиме з 7 по 9 квітня.

В рамках роботи виставки буде проведено семінари й конференції по життєво важливих для української армії темах – щодо стандартів обмундирування й амуніції, засобів зв’язку, медицини та реабілітації тощо. На третій день заходу (9 квітня)  будуть визначені кращі виробники та експонати виставки, що будуть представлені на міжнародній виставці в Німеччині 27-30 квітня.

top