open

Меню

close

Рубрики

Новини

24.05.2015

«Ми змушуємо чиновників рухатися вперед разом з нами» — Вадим Кодачигов

22-23 травня в Києві відбулася друга міжнародна військово-промислова виставка «Волонтерський воєнпром–2».

У виставці взяли участь представники Міністерства оборони, виробники та волонтери. Продемонстровано новітні досягнення європейських та вітчизняних виробників обмундирування, засобів захисту, продовольства, медичного забезпечення, засобів зв’язку, оптики та аеророзвідки.

«Це продовження першої виставки, що відбулася в січні цього року, – розповідає організатор виставки Вадим Кодачигов, голова Комітету речового забезпечення Асоціації народних волонтерів України. — Ми не стоїмо на місці, ми йдемо вперед самі, і змушуємо усіх чиновників рухатися разом з нами. Цього разу для виробників, які беруть участь у виставці, діяла переговорна кімната Державного Концерну Укроборонпром, було організовано зустрічі з працівниками Міністерства оборони».

Олег Свірко, голова тендерного комітету Міністерства оборони, так визначив проблему, яку може вирішити така виставка: «Основна проблем, яка існує зараз — це відсутність комунікації між виробниками та Міністерством оборони».

За домовленістю з Міністерством оборони, каталог підприємств, що брали участь у виставці, буде сформований за категоріями і переданий службі тилового забезпечення. Організатори виставки сподіваються, що найближчим часом всі учасники виставки будуть задіяні в роботі з Державою.

top