open

Меню

close

Рубрики

Новини

29.04.2015

«Ми готові брати участь у реформуванні ВМС України, але хочемо бачити чіткий план реалізації даного проекту», — Наталія Зейналова

Керівництво Комітету відновлення та реформування ВМС України Асоціації народних волонтерів взяло участь у роботі оперативно-стратегічного семінару «Реформа та модель Військово-морських сил України», що відбувся у Києві в рамках Міжнародного наукового форуму «Морська стратегія держави. Розвиток та реалізація морського потенціалу України».

 

IMAG0433

Учасниками заходу були представники органів державної влади, структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу, Командування Військово-морських сил, Державної прикордонної служби, фахівці науково-дослідних установ, державного концерну “Укроборонпром”, експерти країн НАТО.

Головну увагу приділили аналізу ризиків та викликів національній безпеці України на морі, створенню та впровадженню у життя повністю сумісної з НАТО моделі Військово-морських сил України, адаптуванню та впровадженню стандартів НАТО у систему військово-морської освіти та підготовки.

Асоціацію народних волонтерів України представили співголова Координаційної ради АНВУ, куратор Комітету відродження та розвитку ВМС України  Ігор Мельник, голова Комітету відродження та розвитку ВМС України Наталія Зейналова та співголова Комітету Вікторія Христенко.

Під час семінару Наталія Зейналова підкреслила роль волонтерів у збереженні та підтримці ВМС України та звернула увагу присутніх на проблематику сьогодення.

«Ми багато зробили за цей рік і готові брати широку участь у реформуванні ВМС і надалі, але хочемо бачити чіткий план цього проекту. Ми повинні розуміти, хто є менеджером даного проекту, хто відповідатиме за проходження кожного етапу проекту до фінальної точки», — зауважила волонтер.

Нагадаємо, в Україні відбувається реалізація пілотного проекту «Реформа і модель Військово-морських сил України», ініційованого Комітетом відновлення та розвитку ВМС Асоціації народних волонтерів України.

Проект розроблено спільно з міжнародними та вітчизняними експертами. Його мета — створити перспективну модель Військово-морських сил України за стандартами НАТО та Європейського Союзу,  визначити основні проблеми їх реформування та розвитку, та розробити рекомендації вищому воєнно-політичному керівництву України щодо напрямів їх вирішення.

 

top