open

Меню

close

Рубрики

Новини

20.04.2015

Механізм співпраці волонтерів, військових та влади відбувається у ручному режимі , але він працює, — Богдан Ковальов

Волонтерському десанту при Міноборони вдалося налагодити систему співпраці волонтерів, військових та влади. Вже є перші успішні результати: виконані заявки відвантаження вантажів, що коштують кілька мільйонів гривень на один підрозділ. Наприклад, півтори тисячі комплектів військової форми або пар чобіт. Про це, під час прес-конференції в Українському кризовому центрі по результатах роботи Форуму волонтерів, заявив член волонтерського десанту Міністерства оборони України Богдан Ковальов.

За словами волонтера, поки створюється повноцінна система логістики, а на це потрібно багато часу, волонтери можуть  вплинути на роботу МО, в ручному режимі, точково. Такі реалії.

«Інструмент  у нас є і він працює: прямо в коментарях відзначився волонтер, заявка зависла десь у надрах служби тилу і була реалізована після «чарівного пенделя». Механізм актуальний в наших умовах, коли обсяги допомоги істотно зменшилися, а на складах ГШ лежить форма, берці та інші речі, затребувані на фронті» — наголошує він.

Ковальов пропонує волонтерам, аби їхні «підопічні» військовослужбовці почали писати офіційні заявки на забезпечення, оформлені в установленому порядку на службу тилу, з усіма штампами і розписами командирів і відправляли їх по вертикалі тилового забезпечення в Київ.

«Попередньо вони повинні зробити скан, або фото і вислати мені в «лічку» через вас. Отримавши фото заявки, я перевірю її справжність і адекватність по базах тилу», — пояснює Б.Ковальов.

Раз на тиждень, член волонтерського десанту при Міноборони передаватиме всі заявки в тил, відстежуватиме  їх виконання і писатиме пости у ФБ про стан їхнього виконання. Таким чином, простеживши весь шлях поданих заявок, буде виявлено  «проблемних» командирів та виконавців, які так, чи інакше заважають нагодувати і одягнути наших воїнів.

Заявки в невстановленому порядку, або з відсутністю печаток і розписів командирів, оброблятися НЕ БУДУТЬ !!!

Телефон Богдана Ковальова на сторінці сайту МО

zajavrf

top