open

Меню

close

Рубрики

Новини

13.05.2015

Комітет захисту волонтерів АНВУ та Самооборона Майдану організували охоронні команди для волонтерів, що їдуть в зону АТО

Така необхідність викликана тим, що почастішали випадки нападу на волонтерів,а міліція, на жаль, реагує постфактум і безсистемно. Але ж, життя та здоров’я волонтерів повинні бути захищені, а народні пожертви мають потрапити до місця призначення — до рук наших захисників.

«Хлопці з Самооборони пройшли вишкіл, мають необхідний досвід, “обстріляні”. З деякими ви могли зустрічатися під час поїздок по зоні АТО, деяких бачили в лавах ВСУ або Нацгвардії. Після демобілізації у військах самооборонівці готові і далі продовжувати боротьбу проти загарбників, допомагати волонтерам, захищати нас. Наразі ми можемо забезпечити охороною всі три головні траси у напрямку зони АТО: через Полтаву, Харків — на півночі, через Дніпропетровськ в центральній частині України та через Мелітополь на півдні», — повідомив  координатор проекту Олексій Семенюк (Самооборона Майдану).

Як це працює? Двоє або більше охоронців можуть підсісти до волонтерів у авто в найближчому обласному центрі та супроводжувати їх як до зони АТО, так і по ній — по всьому маршруту. Звичайно, якщо волонтери пересуваються однією машиною, то два зайняті місця можна вважати надмірної ціною. Принаймні, якщо волонтери везуть військовим коштовні речі, наприклад, тепловізори або тактичні аптечки. Зате коли їде вже дві, три машини, то виділити одне місце в машині заради своєї безпеки — розумна необхідність.

З приводу охорони та супроводу до зони АТО та по зоні АТО звертатись до Олексія Семенюка .

top