open

Меню

close

Рубрики

Виконавча дирекція

Kalachov Denys

КАЛАЧОВ Денис Андрійович — Виконавчий директор

2010 року з відзнакою закінчив магістратуру Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2014 році пройшов навчання за програмою «Ефективне урядування» в Львівській бізнес-школі Українського католицького університету. З 2014 року навчався на дворічній програмі «Інновації та підприємництво» Львівської бізнес-школи Українського католицького університету. Вільно володію англійською мовою.

Трудову діяльність почав у 2006 році за робочими спеціальностями. У 2008 році працював в США за програмою «Work and Travel» на кораблі «Aleutian Falcon» (Аляска й Сієтл) компанії Trident Seafood за напрям харчової переробки.

З 2008 по 2010 рік займав посаду Старшого консультанта Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу при Головному управлінні державної служби України. Протягом двох років працював в Управлінні координації наукових досліджень та управління проектами, спеціалізуючись на питаннях обміну міжнародним досвідом розвитку державної служби (публічної адміністрації).

З 2011 по 2013 рік займав посаду Старшого аналітика компанії Talent Advisors, спеціалізуючись на питаннях підбору Директорів й керівників вищого рангу для українських і міжнародних компаній, здійсненні аналітичних досліджень за напрямами аграрного бізнесу, тяжкої промисловості, сектору реальної економіки і цілому.

З 2013 по 2014 рік займав посаду Аналітика компанії Capital Strategy, що спеціалізується на управлінському консалтингу, інтерім-менеджменті.

В грудні 2014 року приєднався до команди «волонтерського десанту» при Міністерстві оборони України, забезпечивши роботи з пошуку/підбору персоналу на посади Директорів підприємств, що знаходяться у власності Міністерства оборони України, а також проектних менеджерів для проектів. На початку 2015 року координував підготовку до реорганізації Департаменту закупівель МО.

З травня 2015 року займаюсь підприємницькою діяльністю за напрямом підбору персоналу, консалтингу.

З червня 2015 року – Голова Комітету кадрової політики Асоціації народних волонтерів України.

З грудня 2015 року – Голова атестаційної комісії Центрального апарату Національної поліції України, м. Київ.

З 2016 року – Виконавчий директор Асоціації народних волонтерів України, Член Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

З 2016 року – представник Ради волонтерів у Робочій групі «Підвищення ефективності антикорупційних органів та незалежних контролюючих інституцій» Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Автобіографія — Калачов ДА

top