open

Меню

close

Рубрики

10.03.2015

Волонтери вирішують питання речового забезпечення Армії

10 березня 2015 р. о 14:00 в “Українському кризовому медіа-центрі” (Український дім, вул. Хрещатик, 2) відбулося підписання меморандуму та прес-конференція, присвячена офіційному старту благодійної акції “Не тільки для себе! Купуй собі – даруй бійцю”.

Організатор акції — Вадим Кодачигов – голова Ради Громадських Ініціатив (“Волонтерський воєнпром”) , голова Комітету речового забезпечення Асоціації народних волонтерів України.

У заході взяли участь:
Богдан Ковальов – представник Міністерства Оборони України (Волонтерський десант в МО)
Георгій Тука – голова правління ГО “Народний тил”
Ірина Турчак – координатор БФ допомоги армії “Повернись живим”
Дмитро Якуб – координатор БФ “Армія СОС”

Мета акції “Не тільки для себе!” – збір коштів на постачання якісного екіпірування для підрозділів ЗСУ, НГ та Добровольчих батальонів, що виконують завдання в зоні АТО. Визначення найбільш нагальних потреб підрозділів у екіпіруванні, а також доставку закупленого екіпірування до підрозділів здійснюватимуть найпотужніші волонтерські групи України (“Крила Фенікса”, “Народний тил”, “Армія СОС”, “Повернись живим”)
Суть благодійної акції: Волонтерський Воєнпром пропонує всім бажаючим купити футболки, фліси, бафи та інші аксесуари з патріотичними прінтами від українських дизайнерів і таким чином допомогти в спорядженні війська. Акція є неприбутковою: весь прибуток від продажу акційного товару буде спрямований на виробництво та закупівлю екіпірування для бійців.

Вадим Кодачигов, голова Ради Громадських Ініціатив, організатор акції:
“Ми пропонуємо українцям новий принцип участі в благодійних ініціативах: “Купуй собі – даруй бійцю”. Людина не просто віддає гроші, людина отримує ексклюзивну річ з патріотичним дизайном і таким чином долучається до спорядження наших захисників. Вся акція побудована на принципах соціального підприємництва – це явище широко розвинене в Західному світі і лише зароджується в Україні. В рамках акції ми плануємо поставити на передову тисячі необхідних речей – комплекти форми, комбінезони для танкістів, снайперське спорядження, футболки, теплі фліски та багато іншого. Також дуже важливо, що ми перш за все орієнтуємося на продукцію українських виробників – це дозволить забезпечити роботою наші підприємства, а значить, сприятиме відновленню економіки”.

Богдан Ковальов, “Волонтерський десант в МО”:
Наша найближча задача – забезпечити бійців повним екіпіруванням на весну. Україна отримала 30 000 комплектів форми з Канади – ми дякуємо українській громаді Канади за важливий внесок у вирішення цього питання. І тепер нам під цю форму треба терміново закупити теплі фліски. У нормах речового забезпечення армії фліски взагалі не передбачені – тут потрібна допомога волонтерського руху, потрібна допомога всіх небайдужих людей.

 

 

top