open

Меню

close

Рубрики

20.09.2016

Міжнародний симпозіум: «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України»

Simpozium GISГромадська організація «Картографічна сотня» та Асоціація «Українська Оборонна та Безпекова промисловість» запрошують представників державних, громадських та комерційних організацій, а також спеціалізованих вищих навчальних закладів взяти участь у міжнародному симпозіумі: «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України».

Докладніша інформація на сайті симпозіуму — www.gis-vision.org

 

Громадська організація «Картографічна сотня» та Асоціація «Українська Оборонна та Безпекова промисловість» запрошують представників державних, громадських та комерційних організацій, а також спеціалізованих вищих навчальних закладів взяти участь у міжнародному симпозіумі: «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України». Цей захід покликаний сприяти розвитку топографо-геодезичної і картографічної діяльності в Україні, що нині знаходиться в стані занепаду і потребує відродження та реформування. Важливими завданнями також є налагодження взаємодії та окреслення перспективних проектів у сфері геоінформаційних систем і геопросторових даних для потреб сектору безпеки та оборони, обмін досвідом з провідними українськими та зарубіжними експертами.

Доповіді будуть представлені в наступних тематичних блоках:

1. Геоінформаційне, топогеодезичне та картографічне забезпечення сектору безпеки та оборони України;

2. Взаємодія цивільних організацій картографічної сфери з організаціями сектору оборони і безпеки;

3. Налагодження міжнародного співробітництва науково-дослідних і виробничих структур щодо сучасних геоінформаційних систем та картографії;

4. Розробка сучасних програм геоінформаційного та топографічного напряму.

Захід відбудеться 7 жовтня 2016р. в приміщенні Повітрофлотський проспект, 28. за адресою: м. Київ, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

Докладна інформація та реєстрація на сайті gis-vision.org

Запрошуємо до співпраці спонсорів та інформаційних партнерів.

Деталі на сайті gis-vision.org

top