open

Меню

close

Рубрики

Як стати членом Асоціації

Умови і порядок набуття членства у Асоціації та його припинення визначаються Статутом Аосіціації народних волонтерів України (Розділ 3). 

Членами Асоціації можуть бути юридичні особи, у тому числі громадські об’єднання та благодійні фонди, які визнають Статут, добровільно виявили бажання вступити до Асоціації і брати участь у її діяльності.

 

Для вступу до лав Громадської спілки «АСОЦІАЦІЇ НАРОДНИХ ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ» необхідно подати:

  1. Заяву в довільній формі на ім’я Координаційної Ради Асоціації;
  2. Завірену (власноруч) копію Статутних документів  (Статут, Свідоцтво, Виписка, Довідки тощо) організації;
  3. Рішення уповноваженого органу управління кандидата про вступ до Асоціації та делегування для участі в її роботі свого представника;
  4. Заповнену анкету встановленого зразка (завантажити);
  5. Рекомендаційний лист від 3-х діючих членів Асоціації

Кольорові скан.копії зазначених документів надсилаються на електронну адресу – anv@anv.org.ua із зазначенням в темі листа «ЗАЯВА НА ЧЛЕНСТВО»

Оригінали зазначених документів надсилати або надавати нарочно за адресою: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського (колишня Урицького), будинок 45, офіс 809.

 

Згідно рішення Установчих Зборів Засновників Громадської спілки «Асоціація народних волонтерів України» (Протокол № 2 від 16 листопада 2014 року) встановлено розмір вступного та членського внесків для учасників Асоціації народних волонтерів України.

Згідно вказаного рішення, розмір вступного внеску становить 3 000,00 грн., а розмір щомісячного членського внеску становить одну мінімальну заробітну плату на момент сплати внеску.

 

top